Novinky

A++ pro jednotky TEDOM

Podle nařízení  ES 811/2013 je povinností výrobce kogeneračních jednotek do výkonu 50 kWe dodávaných do EU opatřovat tyto výrobky energetickým štítkem. Kogenerační jednotky TEDOM jsou zařazeny do třídy sezónní energetické účinnosti A++. V souladu s platnou legislativou jsou energetickým štítkem označeny všechny kogenerační jednotky do uvedeného elektrického výkonu,  a to od 26. září 2015. Na jednotky vyšších výkonů se povinnost označení energetickým štítkem nevztahuje, i když i ty splňují kritérium vysoké účinnosti.

Setkání partnerů 2015

V září tohoto roku se v Praze konalo již tradiční setkání zahraničních obchodních zástupců TEDOM.

Celý článek

TEDOM na výstavách v USA a Kanadě

TEDOM se bude prostřednictvím svých obchodních zástupců prezentovat na výstavách WEFTECH v Chicagu a na konferenci National Water and Wastewater Conference v kanadském Whistleru.

Celý článek

Získejte dotaci na pořízení kogenerační jednotky!

V letošním roce odstartovaly dva operační programy, které umožňují získat investiční dotaci na kogenerační jednotku, případně plynové tepelné čerpadlo.

Celý článek

Nová kogenerační jednotka v Polsku

Dceřiná společnost TEDOM Poland spustila v červnu 2015 v čistírně odpadních vod  Morag v Polsku kogenerační jednotku Cento T100 o výkonu 106 kW elektrických a 143 kW tepelných.

Celý článek

TEDOM ohřívá vodu pro plavce v Sydney (video)

Již druhým rokem dodává elektřinu a teplo pro plavecký stadion North Sydney Olympic Pool v australském městě Sydney kogenerační jednotka TEDOM.

Celý článek

Dvě nové bioplynové jednotky pro Ukrajinu

Tedom ve spolupráci se společností Phoenix Zeppelin Ukrajina dodal do firmy na výrobu bramborových lupínků Chips Lux systém na využití energie z bioplynu, který zde vzniká z odpadu při zpracování brambor.

Celý článek

První jednotka TEDOM ve Švédsku

Díky spolupráci s partnerskou firmou International Energy Solutions jsme mohli dodat první kogenerační jednotku do Švédska. Jde o jednotku Micro T30 BIO, která byla dodána na farmu soukromého zemědělce ve Stenstaviku. Kogenerační jednotka byla uvedena do provozu koncem května 2015.

Kogenerační moduly
Kogenerační moduly

Spouštíme prodej kogeneračních modulů

Novinkou v nabídce TEDOM je možnost objednání kogenerační technologie ve formě samostatných modulů. Jedná se o moduly pro stavbu kogeneračních jednotek na zemní plyn o výkonu 400 kWe - 10 MWe.Tato nabídka vychází vstříc odborně zdatným investorům, kteří jsou schopni zajistit si některé části kogenerační technologie sami. Podívejte se na naše kogenerační moduly.

Micro T33 – nová jednotka v nabídce

Od dubna 2015 jsme do naší nabídky zařadili kogenerační jednotku Micro T33. Jedná se o alternativu ke stálici v našem sortimentu, jednotce Micro T30. Nová kogenerační jednotka s elektrickým výkonem 33 kW bude po omezenou dobu nabízena v programu Start. O podmínkách tohoto programu se informujte u regionálních obchodních manažerů.

« 1 3 4 5 6 7 8 9 10 15 19 »