Novinky

TEDOM opět mezi 100 nejlepšími firmami

V každoročně pořádané soutěži Českých 100 nejlepších se TEDOM umístil na 55. místě, což je o 30 míst výše než v loňském roce.

Celý článek
Workshop pro projektanty
Workshop pro projektanty

Workshop pro projektanty staveb s kogeneračními jednotkami

Ve středu 25. listopadu 2015 se v závodě firmy TEDOM v Třebíči uskutečnil úvodní workshop pro projektanty staveb s kogeneračními jednotkami. „Workshop je součástí uceleného školicího programu, v průběhu kterého bychom rádi seznámili odbornou veřejnost s kogenerační technologií TEDOM, s jejím využitím v praxi, a hlavně výhodami, které s sebou kogenerace přináší“, uvedl Ing. Jan Pavlíček, obchodní ředitel pro ČR.

Celý článek

Nová výzva z programu OPŽP

Od 1. prosince 2015 je možné podávat žádosti o dotace z Operačního programu životní prostředí, tentokrát z programu prioritní osy 5 - Energetické úspory.

Celý článek

Plynové tepelné čerpadlo TEDOM spuštěno v Brně

V září 2015 jsme uvedli do provozu plynové tepelné čerpadlo TEDOM Polo 100 u předního výrobce masných produktů, masozávodu STEINEX a.s. v Brně.

Celý článek

První kontejnerová jednotka s motorem Liebherr

Koncem října 2015 byla expedována první kogenerační jednotka s motorem Liebherr v kontejnerovém provedení.

Celý článek

A++ pro jednotky TEDOM

Podle nařízení  ES 811/2013 je povinností výrobce kogeneračních jednotek do výkonu 50 kWe dodávaných do EU opatřovat tyto výrobky energetickým štítkem. Kogenerační jednotky TEDOM jsou zařazeny do třídy sezónní energetické účinnosti A++. V souladu s platnou legislativou jsou energetickým štítkem označeny všechny kogenerační jednotky do uvedeného elektrického výkonu,  a to od 26. září 2015. Na jednotky vyšších výkonů se povinnost označení energetickým štítkem nevztahuje, i když i ty splňují kritérium vysoké účinnosti.

Setkání partnerů 2015

V září tohoto roku se v Praze konalo již tradiční setkání zahraničních obchodních zástupců TEDOM.

Celý článek

TEDOM na výstavách v USA a Kanadě

TEDOM se bude prostřednictvím svých obchodních zástupců prezentovat na výstavách WEFTECH v Chicagu a na konferenci National Water and Wastewater Conference v kanadském Whistleru.

Celý článek

Získejte dotaci na pořízení kogenerační jednotky!

V letošním roce odstartovaly dva operační programy, které umožňují získat investiční dotaci na kogenerační jednotku, případně plynové tepelné čerpadlo.

Celý článek

Nová kogenerační jednotka v Polsku

Dceřiná společnost TEDOM Poland spustila v červnu 2015 v čistírně odpadních vod  Morag v Polsku kogenerační jednotku Cento T100 o výkonu 106 kW elektrických a 143 kW tepelných.

Celý článek
« 1 2 3 4 5 6 7 8 10 14 18 »