Novinky

Sledujte nás na Facebooku

Rádi bychom všechny naše příznivce upozornili na novou Facebookovou stránku TEDOM, na níž budeme zveřejňovat zajímavosti ze života naší firmy. Vzhledem k letošnímu kulatému firemnímu výročí se tu budeme také trochu ohlížet do minulosti a připomínat si některé možná už zapomenuté události, které vytvářely historii TEDOM.

Celý článek
Expobiogaz Nantes, Francie, leden 2016
Expobiogaz Nantes, Francie, leden 2016

TEDOM na zahraničních veletrzích

I v době moderní elektronické komunikace zůstávají výstavy a veletrhy optimální možností, jak zákazníkům představit výrobky a  osobně jim předat potřebné informace. Od začátku letošního roku jsme se zaměřili především na zahraniční veletrhy.

Celý článek
Spolupráce zahájena!
Spolupráce zahájena!

První jednotka TEDOM do Izraele

TEDOM zahájil koncem ledna tohoto roku spolupráci s izraelskou firmou Chemo Aharon Ltd. Do Izraele tak poputuje kogenerační jednotka TEDOM Cento T200.

Celý článek

Dotace na kogeneraci pro systémy zásobování teplem

Od 4. ledna do 29. února 2016 je možno podávat předběžné žádosti o dotace z operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Aktuální výzva je zaměřena na provozovatele soustav zásobování teplem.

Celý článek

Situace kolem podpory kogenerace - AKTUALIZACE

Současná situace kolem podpory vysokoúčinné kogenerace přináší nejistotu provozovatelům kogeneračních jednotek i investorům do této technologie. TEDOM ve spolupráci s COGEN Czech situaci sleduje a snaží se podpořit obnovení vyplácení zeleného bonusu.

Celý článek

TEDOM opět mezi 100 nejlepšími firmami

V každoročně pořádané soutěži Českých 100 nejlepších se TEDOM umístil na 55. místě, což je o 30 míst výše než v loňském roce.

Celý článek
Workshop pro projektanty
Workshop pro projektanty

Workshop pro projektanty staveb s kogeneračními jednotkami

Ve středu 25. listopadu 2015 se v závodě firmy TEDOM v Třebíči uskutečnil úvodní workshop pro projektanty staveb s kogeneračními jednotkami. „Workshop je součástí uceleného školicího programu, v průběhu kterého bychom rádi seznámili odbornou veřejnost s kogenerační technologií TEDOM, s jejím využitím v praxi, a hlavně výhodami, které s sebou kogenerace přináší“, uvedl Ing. Jan Pavlíček, obchodní ředitel pro ČR.

Celý článek

Nová výzva z programu OPŽP

Od 1. prosince 2015 je možné podávat žádosti o dotace z Operačního programu životní prostředí, tentokrát z programu prioritní osy 5 - Energetické úspory.

Celý článek

Plynové tepelné čerpadlo TEDOM spuštěno v Brně

V září 2015 jsme uvedli do provozu plynové tepelné čerpadlo TEDOM Polo 100 u předního výrobce masných produktů, masozávodu STEINEX a.s. v Brně.

Celý článek

První kontejnerová jednotka s motorem Liebherr

Koncem října 2015 byla expedována první kogenerační jednotka s motorem Liebherr v kontejnerovém provedení.

Celý článek
« 1 2 3 4 5 6 7 8 10 15 19 »