Novinky

Kogenerační jednotky TEDOM v exkluzivním resortu ve Velké Británii

Celtic Manor, pětihvězdičkový rekreační komplex v Newportu ve Walesu, ve kterém v roce 2014 probíhal summit NATO a v roce 2010 golfový turnaj Ryder Cup, bude využívat dvě kogenerační jednotky TEDOM Cento T200 k zásobování svých hotelů a rozsáhlého areálu elektřinou a teplem.

Celý článek

První kogenerační jednotka TEDOM na Filipínách

Začátkem srpna 2016 byly expedovány první kogenerační jednotky TEDOM na vzdálené Filipíny.

Celý článek

TEDOM Micro T35 bude v New Yorku

Jen několik týdnů od svého založení se společnému podniku TTCogen podařilo prodat první kogenerační jednotku TEDOM. Jednotka řady Micro T35 kW je určena pro rezidenční budovu se 138 byty v newyorském Brooklynu.

Celý článek

TTCogen a potenciál trhu v USA - video

TTCogen je společný podnik založený  TEDOM a.s a Tecogen Inc., významnou americkou společností v oblasti malé kogenerace.

Celý článek

Kulatý stůl s ministrem Mládkem

TEDOM se stal jedním z partnerů diskuzního setkání s ministrem průmyslu a obchodu Janem Mládkem, které se konalo 30. června 2016 v pražském hotelu Pyramida.

Celý článek

POLO 100 - prezentační video

Podívejte se na nové prezentační video plynového tepelného čerpadla TEDOM Polo 100. 

Celý článek

Spouštíme mikrostránku k 25. výročí

TEDOM letos slaví 25. výročí svého založení. K této příležitosti jsme připravili speciální mikrostránku.

Celý článek

TTcogen v médiích

Zpráva o založení společného podniku TTCogen mezi firmami TEDOM a Tecogen zaujala řadu médií. Podívejte se na několik z nich: 

Celý článek
Zleva: Jiří Janša, regionální obchodní ředitel TEDOM a.s., Josef Jeleček, předseda představenstva TEDOM a.s, Benjamin Locke,  Co-CEO Tecogen Inc. David Garrison, CFO Tecogen Inc.
Zleva: Jiří Janša, regionální obchodní ředitel TEDOM a.s., Josef Jeleček, předseda představenstva TEDOM a.s, Benjamin Locke, Co-CEO Tecogen Inc. David Garrison, CFO Tecogen Inc.

TTcogen – společný podnik TEDOM a Tecogen

Ve čtvrtek 19. května 2016 byla v USA podepsána smlouva o společném podniku mezi TEDOM a.s. a Tecogen Inc., významnou americkou společností v oblasti malé kogenerace. Společný podnik TTcogen bude mít sídlo ve státě Massachusetts.

Celý článek

Kogenerace v Aquapalace Praha - video

Na některých místech fungují kogenerační jednotky TEDOM již řadu let, a to k velké spokojenosti provozovatelů.

Celý článek
« 1 2 3 4 5 6 7 10 15 19 »