Novinky

POLO 100 - prezentační video

Podívejte se na nové prezentační video plynového tepelného čerpadla TEDOM Polo 100. 

Celý článek

Spouštíme mikrostránku k 25. výročí

TEDOM letos slaví 25. výročí svého založení. K této příležitosti jsme připravili speciální mikrostránku.

Celý článek

TTcogen v médiích

Zpráva o založení společného podniku TTCogen mezi firmami TEDOM a Tecogen zaujala řadu médií. Podívejte se na několik z nich: 

Celý článek
Zleva: Jiří Janša, regionální obchodní ředitel TEDOM a.s., Josef Jeleček, předseda představenstva TEDOM a.s, Benjamin Locke,  Co-CEO Tecogen Inc. David Garrison, CFO Tecogen Inc.
Zleva: Jiří Janša, regionální obchodní ředitel TEDOM a.s., Josef Jeleček, předseda představenstva TEDOM a.s, Benjamin Locke, Co-CEO Tecogen Inc. David Garrison, CFO Tecogen Inc.

TTcogen – společný podnik TEDOM a Tecogen

Ve čtvrtek 19. května 2016 byla v USA podepsána smlouva o společném podniku mezi TEDOM a.s. a Tecogen Inc., významnou americkou společností v oblasti malé kogenerace. Společný podnik TTcogen bude mít sídlo ve státě Massachusetts.

Celý článek

Kogenerace v Aquapalace Praha - video

Na některých místech fungují kogenerační jednotky TEDOM již řadu let, a to k velké spokojenosti provozovatelů.

Celý článek

Sledujte nás na Facebooku

Rádi bychom všechny naše příznivce upozornili na novou Facebookovou stránku TEDOM, na níž budeme zveřejňovat zajímavosti ze života naší firmy. Vzhledem k letošnímu kulatému firemnímu výročí se tu budeme také trochu ohlížet do minulosti a připomínat si některé možná už zapomenuté události, které vytvářely historii TEDOM.

Celý článek
Expobiogaz Nantes, Francie, leden 2016
Expobiogaz Nantes, Francie, leden 2016

TEDOM na zahraničních veletrzích

I v době moderní elektronické komunikace zůstávají výstavy a veletrhy optimální možností, jak zákazníkům představit výrobky a  osobně jim předat potřebné informace. Od začátku letošního roku jsme se zaměřili především na zahraniční veletrhy.

Celý článek
Spolupráce zahájena!
Spolupráce zahájena!

První jednotka TEDOM do Izraele

TEDOM zahájil koncem ledna tohoto roku spolupráci s izraelskou firmou Chemo Aharon Ltd. Do Izraele tak poputuje kogenerační jednotka TEDOM Cento T200.

Celý článek

Dotace na kogeneraci pro systémy zásobování teplem

Od 4. ledna do 29. února 2016 je možno podávat předběžné žádosti o dotace z operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Aktuální výzva je zaměřena na provozovatele soustav zásobování teplem.

Celý článek

Situace kolem podpory kogenerace - AKTUALIZACE

Současná situace kolem podpory vysokoúčinné kogenerace přináší nejistotu provozovatelům kogeneračních jednotek i investorům do této technologie. TEDOM ve spolupráci s COGEN Czech situaci sleduje a snaží se podpořit obnovení vyplácení zeleného bonusu.

Celý článek
« 1 2 3 4 5 6 7 10 14 18 »