Novinky

První kogenerační jednotka TEDOM o výkonu 500 kW v Německu

Koncem roku 2016 byla v Německu uvedena do provozu pvní kogenerační TEDOM o výkonu 500 kW.

Celý článek

Cenové rozhodnutí pro rok 2017

Energetický regulační úřad vydal 22. prosince 2016 cenové rozhodnutí, kterým se stanovuje podpora pro podporované zdroje energie v roce 2017.

Celý článek

TEDOM mezi 100 nejlepšími firmami

TEDOM se umístil v každoročně pořádané soutěži firem Českých 100 nejlepších na 52. místě. Oproti loňsku si tak o tři místa polepšil.

Celý článek

SCHNELL Motoren na výstavě Energy Decentral

Společnost SCHNELL Motoren vystavovala od 15. do 18. listopadu 2016 v Hannoveru na výstavě Energy Decentral, poprvé jako součást skupiny TEDOM.

Celý článek
Zleva: Miloslav Kužela, obchodní ředitel TEDOM, Vlado Murár, marketingový manažer TEDOM, Michael Hordley, generální ředitel HSBC bank v ČR
Zleva: Miloslav Kužela, obchodní ředitel TEDOM, Vlado Murár, marketingový manažer TEDOM, Michael Hordley, generální ředitel HSBC bank v ČR

TEDOM oceněn v soutěži HSBC International Business Awards

TEDOM získal první místo v soutěži HSBC International Business Awards v kategorii Mezinárodní inovace, která je určena pro společnosti s obratem nad 1,5 mld. korun.

Celý článek

Nové dotace z programu OPPIK

Koncem letošního roku a začátkem roku 2017 budou vyhlášeny nové výzvy k žádostem o dotace z Operačního programu podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

Celý článek

Vystavali jsme na Key Energy

Ve dnech 8. - 11. listopadu jsme vystavovali na veletrhu KEY ENERGY, který se konal v italském Rimini.

TEDOM koupil německou firmu SCHNELL

TEDOM přebírá byznys ve společnosti SCHNELL Motoren, čímž zásadně posiluje svou pozici na německém trhu.

Celý článek

TTcogen na konferenci v Orlandu

TTcogen, společný americký podnik TEDOM a TECOGEN, se ve  dnech 18.-19. října účastnil konference National Biogas Conference, která se konala v Orlandu na Floridě.  TTcogen zde prezentoval kogenerační jednotky TEDOM pro energetické využití bioplynu.

První kogenerační jednotka TEDOM s motorem Liebherr v Anglii

Elektřinu a teplo pro centrum volného času The Dome v anglickém Doncasteru bude dodávat kogenerační jednotka TEDOM Cento L330.

Celý článek
« 1 2 3 4 5 10 14 18 »