Novinky

KJ Tedom míří do Turecka

Kontejnerová kogenerační jednotka Quanto D1200 SPE byla minulý týden vyexpedována do tureckého města Kayseri, kde bude elektřinou zásobovat místní nákupní centrum.
Celý článek

Expedice kogenerační jednotky do Londýna

Kingsland Wharves je prestižní developerský projekt v centru Londýna. Zahrnuje regeneraci starších budov a výstavbu nových apartmánů na nábřeží řeky.

 

Celý článek

V Třebíči se rozjíždí výroba kogeneračních jednotek

V souvislosti s ukončením výroby autobusů se do třebíčského závodu TEDOM přesunula část výroby kogeneračních jednotek. 

 

Celý článek

Nové internetové stránky

18. ledna 2012 spouštíme novou podobu internetových stránek. Doufáme, že pro vás budou přehledné a zajímavé. I když jsme se snažili, aby stránky pracovaly bezchybně, je možné, že narazíte na nějaký problém. V tom případě vás prosíme, abyste nám to dali vědět na adresu l.manaskova@tedom.cz . Děkujeme vám

Vysoká spolehlivost KJ TEDOM v Opavě

TEDOM a.s. dodal v letech 2009-2010 společnosti POWGEN a.s. devět kogeneračních jednotek o celkovém elektrickém výkonu 13,5 MW.
Celý článek

První nové Cento ve Francii

První jednotka Cento nové koncepce byla expedována na konci července do francouzského města Chèze, kde bude instalována na skládce odpadů.

Celý článek

Dny kogenerace 2011

Ve dnech 18. - 19. října 2010 se koná v Aquapalace hotelu v Čestlicích u Prahy tradiční podzimní konference DNY KOGENERACE 2011.

Celý článek

Mezinárodní veletrh IGEM 2011 v Kuala Lumpur

V první polovině září se v  malajském Kuala Lumpur uskutečnil mezinárodní veletrh a konference IGEM 2011 se zaměřením na zelené technologie a ECO produkty.

Celý článek

Mezinárodní strojírenský veletrh Plovdiv

Bulharský partner CHIME Ltd. vystavuje v těchto dnech tradičně na  INTERNATIONAL TECHNICAL FAIR v Plovdivu.

Celý článek

20 let společnosti TEDOM

9. června 2011 si TEDOM slavnostní akcí na zámku v Jaroměřicích nad Rokytnou připomněl 20 let od svého vzniku. Oslavy se zúčastnilo 250 hostů z řad významných zákazníků a obchodních partnerů. Část z nich přijela i ze zahraničí. Na pódiu se sešli všichni bývalí společníci, kteří zavzpomínali na začátky budování společnosti v 90. letech 20. století. Současní akcionáři pak nastínili výhled dalšího vývoje firmy TEDOM.

Celý článek
« 1 6 10 12 13 14 15 16 17 18 19 »