Novinky

Senátoři navštívili TEDOM

22. února 2012 navštívili členové senátního výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu výrobní závod TEDOM v Třebíči.  
Celý článek

Další jednotka do Anglie

Do volnočasového centra v anglickém městě Rochdale byla dodána kontejnerová kogenerační jednotka TEDOM Cento T180.

Celý článek

KJ Tedom míří do Turecka

Kontejnerová kogenerační jednotka Quanto D1200 SPE byla minulý týden vyexpedována do tureckého města Kayseri, kde bude elektřinou zásobovat místní nákupní centrum.
Celý článek

Expedice kogenerační jednotky do Londýna

Kingsland Wharves je prestižní developerský projekt v centru Londýna. Zahrnuje regeneraci starších budov a výstavbu nových apartmánů na nábřeží řeky.

 

Celý článek

V Třebíči se rozjíždí výroba kogeneračních jednotek

V souvislosti s ukončením výroby autobusů se do třebíčského závodu TEDOM přesunula část výroby kogeneračních jednotek. 

 

Celý článek

Nové internetové stránky

18. ledna 2012 spouštíme novou podobu internetových stránek. Doufáme, že pro vás budou přehledné a zajímavé. I když jsme se snažili, aby stránky pracovaly bezchybně, je možné, že narazíte na nějaký problém. V tom případě vás prosíme, abyste nám to dali vědět na adresu l.manaskova@tedom.cz . Děkujeme vám

Vysoká spolehlivost KJ TEDOM v Opavě

TEDOM a.s. dodal v letech 2009-2010 společnosti POWGEN a.s. devět kogeneračních jednotek o celkovém elektrickém výkonu 13,5 MW.
Celý článek

První nové Cento ve Francii

První jednotka Cento nové koncepce byla expedována na konci července do francouzského města Chèze, kde bude instalována na skládce odpadů.

Celý článek

Dny kogenerace 2011

Ve dnech 18. - 19. října 2010 se koná v Aquapalace hotelu v Čestlicích u Prahy tradiční podzimní konference DNY KOGENERACE 2011.

Celý článek

Mezinárodní veletrh IGEM 2011 v Kuala Lumpur

V první polovině září se v  malajském Kuala Lumpur uskutečnil mezinárodní veletrh a konference IGEM 2011 se zaměřením na zelené technologie a ECO produkty.

Celý článek
« 1 5 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »