Novinky

Prodej nepotřebného zařízení

V souvislosti s ukončením výroby autobusů nabízíme k odprodeji nepotřebné zařízení divize Autobusy. Bližší informace získáte zde.

Konference o kogeneraci v Číně

TEDOM Cogeneration Equipments (Beijing) Co. Ltd., dceřiná společnost firmy TEDOM a.s., zorganizovala konferenci o kombinované výrobě elektřiny a tepla.

Celý článek

Instalace v Lotyšsku (doplněno video!)

V Lotyšském městě Olajne, ležícím přibližně 20 km od Rigy, byly úspěšně nainstalovány dvě kogenerační jednotky TEDOM Quanto D1600.

Celý článek

První kogenerační jednotka Micro T30 na kalový plyn v ČR

Firma TEDOM, ve spolupráci s firmami JEWA Export – Import s.r.o. a Lorenc TZB s.r.o., se podílela na kompletní rekonstrukci kotelny v Čistírně odpadních vod v České Vsi.

Celý článek

Návštěva guvernéra Ukrajiny na instalaci TEDOM

Koncem března navštívil guvernér Kyjevského okresu se zástupci amerického velvyslanectví Ukrajiny instalaci kogenerační jednotky TEDOM.

Celý článek

Mezinárodní energetická výstava, Istanbul

Společnost TEDOM a ARKE ENERGY SYSTEMS úspěšně prezentovali kogenerační jednotky TEDOM ve své společné expozici na 18.ročníku mezinárodní energetické výstavy ICCI 2012, která se konala  25-27.4.2012 v Istanbulu.

Celý článek

Jednotky pro Sydney opustily Hořovice

V minulých dnech byla vyexpedována větší část dodávky na letiště v Sydney v Austrálii. Jednalo se o dvě 1,6 MW kogenerační jednotky Quanto v kontejnerovém provedení.

Russia Power 2012

Firma TEDOM společně s Czech Trade se jíž potřetí zúčastnila mezinárodního strojírenského veletrhu Russia Power 2012.

Celý článek

Senátoři navštívili TEDOM

22. února 2012 navštívili členové senátního výboru pro hospodářství, zemědělství a dopravu výrobní závod TEDOM v Třebíči.  
Celý článek

Další jednotka do Anglie

Do volnočasového centra v anglickém městě Rochdale byla dodána kontejnerová kogenerační jednotka TEDOM Cento T180.

Celý článek
« 1 6 10 11 12 13 14 15 16 17 19 »