Novinky

Prohlídka plynového tepelného čerpadla TEDOM
Prohlídka plynového tepelného čerpadla TEDOM

Školení plynového tepelného čerpadla TEDOM Polo 100 pro energetické auditory

TEDOM představil svůj nový produkt odborníkům z řad energetických auditorů, a to formou půldenního školení spojeného s prohlídkou instalace plynového tepelného čerpadla TEDOM Polo 100 v areálu svojí firmy v Třebíči.

Celý článek
DK 2013 - obrazek
DK 2013 - obrazek

Dny kogenerace 2013

Sdružení pro kombinovanou výrobu elektřiny a tepla Cogen Czech pořádá ve dnech 15. a 16. října 2013  konferenci Dny kogenerace 2013. Generálním partnerem akce je i TEDOM. Bližší informace o konferenci včetně programu a přihlášky jsou dostupné na webu COGEN Czech.

TEDOM Polo 100 na veletrhu ICCI 2013 v Turecku
TEDOM Polo 100 na veletrhu ICCI 2013 v Turecku

TEDOM Polo 100 na veletrhu v Turecku

Plynové tepelné čerpadlo TEDOM Polo 100 bylo k vidění na veletrhu ICCI 2013 v tureckém Istanbulu. 19. ročník veletrhu zaměřeného na energetiku a životní prostředí byl vůbec první výstavou na světě, kde si mohla široká veřejnost prohlédnout plynové tepelné čerpadlo TEDOM naživo.

Celý článek
VŠCHT Praha
VŠCHT Praha

Kogenerační jednotka pro VŠCHT Praha

Koncem května 2013 byla do areálu VŠCHT v Praze dodána kogenerační jednotka TEDOM CENTO T180.

Celý článek
Skládka Čáslav
Skládka Čáslav

Kogenerační jednotka na skládce u Čáslavi uvedena do provozu

V průběhu letošního července byla na skládce Hejdof u Čáslavi spuštěna kogenerační jednotka TEDOM CENTO T160 v kontejnerovém provedení. Jednotka bude spalovat skládkový plyn a vyrobená elektrická energie bude dodávána do sítě.

Zkušební stanoviště plynového tepelného čerpadla TEDOM
Zkušební stanoviště plynového tepelného čerpadla TEDOM

Tisíc hodin v provozu

Plynové tepelné čerpadlo TEDOM Polo 100, nainstalované ve výrobním závodu TEDOM v Třebíči, dosáhlo v polovině února 2013 tisíc provozních hodin. Jednotka je umístěna ve zkušebním centru sousedícím s montážní halou a je zapojena do systému vytápění a chlazení celého výrobního závodu.

Celý článek
EBA National Champion 2013-14
EBA National Champion 2013-14

TEDOM bude reprezentovat ČR v podnikatelské soutěži

TEDOM bude reprezentovat Českou republiku v evropské podnikatelské soutěži European Business Awards. Byl vybrán porotci jako jeden z dvanácti národních šampionů, kteří postupují do dalšího kola. Vítězové jednotlivých kategorií budou představeni v dubnu 2014.

Celý článek
První plynové tepelné čerpadlo TEDOM
První plynové tepelné čerpadlo TEDOM

První plynové tepelné čerpadlo TEDOM v provozu!

Prototyp plynového tepelného čerpadla TEDOM Polo 100 byl úspěšně uveden do provozu ve výrobní hale společnosti TEDOM a.s. v Třebíči. V následující fázi testovacího provozu bude jednotka podrobena zátěžovým testům při plném výkonu.

Celý článek

Návštěva ruské obchodní delegace na Vysočině

Během pracovní návštěvy obchodní delegace vedené ministrem průmyslu a inovací Nižegorodské oblasti Ruské federace Vladimírem Nefedovem v ČR byly projednány otázky rozvoje spolupráce mezi podniky na Vysočině a v Nižegorodské oblasti.

Celý článek

Veletrh ADBA v Birminghamu

Partner firmy TEDOM pro Velkou Británii a Irsko - Shentongroup – se letos zúčastnil výstavy ADBA 2013 v Birminghamu. Obchodní ředitel Shentongroup poznamenal, že " je tu velký potenciál v oblasti využití bioplynových kogeneračních jednotek TEDOM , ale že trh teprve zraje".

Celý článek
« 1 5 7 8 9 10 11 12 13 14 18 »