Kogenerační jednotky TEDOM

 

Kogenerační jednotky TEDOM se standardně dodávají:

  • v provedení bez protihlukového krytu
  • v kompaktním blokovém provedení s protihlukovým krytem
  • umístěné v kontejneru
  • v modulovém uspořádání
Provedení kogenerační jednotky lze přizpůsobit individuálním potřebám zákazníka. Jedním z nich je např. oddělení tepelného modulu od modulu motorgenerátoru, které se používá u kogeneračních jednotek větších výkonů.
 

 

Kogenerační jednotka TEDOM - Cento kontejner

Hlavní obrázek
S protihlukovým krytem

Kapotované provedení je určeno především k instalaci do budov. Jeho výhodou je především rychlost instalace a nízká hlučnost. Jedná se o nejprodávanější variantu kogeneračních jednotek TEDOM.Bez protihlukového krytu

Jednoduchá konstrukční koncepce bez protihlukového krytu je určena především pro vnitřní instalace do odhlučněné strojovny.

 

V kontejneru
Kontejnerové provedení je určeno k venkovním instalacím mimo obytné či průmyslové budovy. Jeho výhodou je snadná instalace a odolnost proti povětrnostním vlivům. Kromě provedení v ocelovém kontejneru nabízíme i provedení v betonovém kontejneru.
 
 
Modulové uspořádání
Modulové uspořádání je variantním řešením pro kogenerační jednotky větších výkonů. Jeho výhodou je variabilita a možnost přizpůsobení individuálním požadavkům zákazníků.
 
 
Informace o kogeneračních jednotkách TEDOM jsou rovněž k dispozici v sekci "Ke stažení".
Projekční podklady k jednotlivým výrobním řadám kogeneračních jednotek TEDOM je možné získat na vyžádání na e-mailové adrese marketing@tedom.com .