Kogenerace jako služba

 

S provozem kogenerační jednotky je spojena řada legislativních úkonů, (získat licenci na výrobu elektřiny, registrovat se jako účastník trhu s elektřinou, uzavřít smlouvy o prodeji elektřiny apod. Kogenerační jednotku může také provozovat pouze podnikající osoba. (Více se dovíte v Rukověti zájemce o kogenerační jednotku.) U kogeneračních jednotek Micro T7 proto kvůli relativně složitým legislativním podmínkám nákup a provozování vlastní jednotky ani nedoručujeme.
 

Nakupujte levnější energie i bez vlastnictví kogenerační jednotky !

Pro ty, kteří se kvůli kogeneraci nechtějí stát podnikateli, ale přesto by měli zájem o levnější energie, nabízíme možnost provozování kogenerační jednotky přímo v nemovitosti zájemce. V tomto případě zůstane majitelem i provozovatelem kogenerační jednotky TEDOM, majitel nemovitosti pak pouze profituje z nižších cen za energie, které mu z „jeho“ (= v jeho nemovitosti umístěné) kogenerační jednotky budeme dodávat.

Vemte prosím na vědomí, že vzhledem k tepelnému výkonu nejmenší kogenerační jednotky TEDOM (Micro T7) je její nasazení  smysluplné až od určitého minimálního ročního odběru zemního plynu, který činí 6500 m3. Nezbytností je také samostatný přístup ke kogenerační jednotce v objektu zájemce (není možné, aby naši zaměstnanci chodili k jednotce přes obytné prostory majitele nemovitosti).
Budete-li mít zájem o nabídku, můžete se zaregistrovat pomocí kontaktního formuláře. Uveďte do něj prosím Vaši roční spotřebu plynu a elektřiny.

Prohlédněte si také prospekty Modernizace kotelny a provoz KJ i bez vlastních investic a  Mikrokogenerace.

Pokud máte zájem o dodávky levnějšího tepla ve větších objemech, podívejte se také na nabídku našich energetických služeb.