Naše filozofie

 

Všechny oblasti podnikání společnosti TEDOM spojuje společná filozofie - efektivní a ekologické využití energetických palivových zdrojů. Tuto filozofii naplňujeme především produkcí zařízení pro kombinovanou výrobu elektřiny a tepla a provozováním technologií pro využití obnovitelných zdrojů energie. V těchto oblastech patříme mezi přední výrobce, provozovatele a exportéry.  

Svou filozofii promítáme i do každodenní činnosti, která slouží k tvorbě našeho produktu a našich služeb. Proto při obnově firemního vozového parku pořizujeme osobní i užitkové vozy na čistá paliva, jako je stlačený zemní plyn (CNG). Počet těchto vozů ve firemní flotile tvoří již více než 20% a jejich podíl každým rokem roste.

Veškeré výrobní procesy podrobujeme přísné kontrole. Systém řízení kvality podle norem ISO 9001 by ve firmě zaveden již v roce 2001. Od roku 2004 je naše výroba certifikována i podle norem na ochranu životního prostředí ISO 14001. Více informací o politice jakosti a péče o životní prostředí.

Na trhu kogenerace a energetiky působíme již 25 let, pokud vás zajímá, jak se naše společnost vyvíjela, podívejte se na stránku Vývoj firmy. Výroční zprávy, další dokumenty a fotografie v plném rozlišení stáhnete na stránce Pro média.

Pokud byste se chtěli ucházet o práci v naší společnosti, prohlédněte si aktuální nabídku pracovních pozic v sekci Kariéra.
 


  
Jsme oficiálním partnerem Katedry energetických strojů a zařízení, Fakulty strojní, Západočeské univerzity v Plzni
, při zpracovávání projektu "Pokročilé technologie pro výrobu tepla a elektřiny", který je realizován za podpory Technologické agentury České republiky. Bližší informace naleznete zde.

     
 PTTE  ZČU v Plzeni, Fakulta strojní TA ČR